Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Handel indeksami

Dokonuj transakcji z LCG w kontrakty CFD dla kilku najpopularniejszych na świecie indeksów Spot i Futures. Korzystaj na niskich spreadach i wymogach niskich marży dla bardziej popularnych indeksów, w tym UK 100 (FTSE), Wall Street (DJI) i Germany 30 (DAX).

Najważniejsze indeksy

Indeksy - spready i opłaty

Czym są indeksy?

LCG oferuje możliwość dokonywania transakcji przy udziale najszerzej śledzonych na świecie indeksów na jednym koncie. Transakcje z udziałem indeksów są idealne dla inwestorów zainteresowanych szerokimi segmentami rynkowymi, a niekoniecznie akcjami poszczególnych firm. Indeks to zbiór akcji reprezentujący daną branżę lub dany sektor rynku. Na przykład FTSE100 to indeks akcji pierwszych 100 firm z najwyższą kapitalizacją, które są notowane na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Inwestorzy będą często oceniali dobrą lub złą sytuację na rynku w danym dniu w oparciu o to, czy dany indeks wzrósł, czy spadł.

Reprezentowanie przemysłu lub sektora
Reprezentowanie przemysłu lub sektora
Wskaźniki efektywności rynku
Wskaźniki efektywności rynku
Idealny do handlu szerszymi segmentami
Idealny do handlu szerszymi segmentami
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych

Dlaczego warto wybrać handel indeksami handlowymi z udziałem LCG

Inwestuj w największe akcje wspólnie

Handel z udziałem indeksów oznacza jednoczesne przeprowadzanie transakcji z udziałem akcji najbardziej znanych firm, a nie wybieranie niewielu poszczególnych akcji.

Korzyść z niskich spreadów

Konkurencyjne ceny LCG, z spreadami tak niskimi jak 0,7 na amerykańskim rynku 500 i 1,8 pt na Wall Street, pozwalają wykorzystać więcej możliwości handlu indeksami.

Wykorzystuj dźwignię w transakcjach

Do transakcji z dźwignią nie potrzeba aż tak dużo kapitału. Daje to inwestorom indeksów możliwość zwiększenia rozmiaru pozycji, a co za tym idzie — zwiększania potencjalnych zysków i strat.

Zaawansowana platforma inwestycyjna LCG

Indeksy handlowe, gdziekolwiek jesteś i na dowolnym urządzeniu, za pomocą naszej profesjonalnej internetowej platformy handlowej.

Dodatkowe korzyści wynikające z handlu indeksami CFD z LCG

Gwarantowane stop-loss
Gwarantowane stop-loss

Z gwarantowanym zleceniem Stop-Loss możesz zabezpieczyć handel indeksami przed znacznymi wahaniami na rynku.

Zaawansowane zlecenia
Zaawansowane zlecenia

Zaawansowane zlecenia umożliwiają mnożenie celów zysku lub automatyczne przesunięcie zlecenia stop-loss do progu rentowności.

Częściowe zamknięcie pozycji
Częściowe zamknięcie pozycji

Zamknij procentową część swojej pozycji indeksu, aby zagwarantować wynik, pozostawiając jednocześnie otwartą pozostałą część, aby doświadczyć wahań na rynku.

Nie musisz posiadać żadnych akcji
Nie musisz posiadać żadnych akcji

Zajmij pozycję – bez znaczenia, czy indeks będzie wzrastał, czy spadał bez konieczności posiadania jakichkolwiek akcji spółki.

Doskonałe doświadczenie handlowe na wszystkich urządzeniach

Analiza i edukacja

Nasz zespół ekspertów opracował dogłębną analizę i materiały edukacyjne dla handlowców na wszystkich poziomach. Od początkujących, którzy chcą poznać podstawy, takie jak czym są indeksy, po doświadczonych traderów, którzy chcą omówić wyniki głównych indeksów, takich jak indeksy FTSE — nasi analitycy już się tym zajęli. Nasz zespół jest gospodarzem cotygodniowych prognoz ekonomicznych, w których omawiane są najnowsze trendy indeksów giełdowych.

Czy to przełomowe wiadomości, które mogą mieć wpływ na rynki, na których prowadzisz handel, analizy techniczne, nadchodzące wskaźniki ekonomiczne lub ogólne dyskusje na temat rynku, nasz zespół analityków zapozna Cię z wnikliwym komentarzem i opiniami na temat wszystkiego, co dzieje się w świecie handlu indeksami. Odwiedź nasz portal badawczy i analityczny, aby uzyskać codzienną dawkę komentarzy rynkowych lub zapisz się na nasz newsletter i zamów jego dostawę do swojej skrzynki e-mail.

Więcej