Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Handel opcjami

Inwestuj w opcje Vanilla dla szerokiego zakresu globalnych walut, indeksów i akcji. Wykorzystaj wahania na rynkach i zabezpiecz się przed ryzykiem dzięki opcjom na instrumenty, w tym UK 100 (FTSE) i EURUSD.

Ticker cen na żywo

Wyświetl spready i specyfikację

Co to są opcje?

Handel opcjami jest potężnym narzędziem do rozważenia włączenie do strategii handlowej. Opcje są niezwykle wszechstronne, a traderzy wykorzystują je do korzystania z różnych warunków rynkowych. Opcje dają możliwość ograniczenia ryzyka, kierunku handlu (byk lub niedźwiedź), rynków statycznych, rynków związanych z zasięgiem i rynków bocznych, jak również zmienności obrotu.

Najczęstszymi przykładami obrotu opcjami są straddles, strangles, spready call oraz spready ratio call. Istnieje nawet możliwość zaprojektowania własnej opcji.

Niezwykle wszechstronne aktywa
Niezwykle wszechstronne aktywa
Używane do zabezpieczania innych pozycji
Używane do zabezpieczania innych pozycji
Szeroki wachlarz strategii opcyjnych
Szeroki wachlarz strategii opcyjnych
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych

Dlaczego warto wybrać handel z opcjami Vanilla z udziałem LCG

Używaj opcji Vanilla, aby chronić swoje transakcje

Handel z opcjami Vanilla pozwala na zabezpieczenie pozycji rynkowych, minimalizując ryzyko.

Wykorzystaj wahania na rynku

Ogranicz ryzyko związane z transakcjami poprzez stosowanie różnych strategii opcyjnych, takich jak kalendarze spreadowe i międzybranżowe.

Niekończące się możliwości rynkowe

Opcje Vanilla dostępne są w różnych klasach aktywów, w tym na brytyjskich, amerykańskich i unijnych rynkach kapitałowych, co daje wiele możliwości handlowych.

Zaawansowana platforma inwestycyjna LCG

Wykorzystaj opcje handlowe gdziekolwiek jesteś i na dowolnym urządzeniu, za pomocą naszej profesjonalnej internetowej platformy handlowej.

Doskonałe doświadczenie handlowe na wszystkich urządzeniach

Analiza i edukacja

Nasz zespół ekspertów opracował dogłębną analizę i materiały edukacyjne dla handlowców na wszystkich poziomach. Od początkujących, którzy chcą poznać podstawy, np. co to są opcje i jak nimi handlować, po doświadczonych traderów, którzy chcą omówić bardziej dogłębne strategie handlu opcjami — nasi analitycy już się tym zajęli. Nasz zespół jest gospodarzem cotygodniowych prognoz ekonomicznych, w których omawiane są najnowsze trendy rynkowe.

Czy to przełomowe wiadomości, które mogą mieć wpływ na rynki akcji, na których prowadzisz handel, analizy techniczne, nadchodzące wskaźniki ekonomiczne lub ogólne dyskusje na temat rynku, nasz zespół analityków zapozna Cię z wnikliwym komentarzem i opiniami na temat wszystkiego, co dzieje się w świecie handlu opcjami. Odwiedź nasz portal badawczy i analityczny, aby uzyskać codzienną dawkę komentarzy rynkowych lub zapisz się na nasz newsletter i zamów dostawę najnowszych wiadomości do swojej skrzynki e-mail.

Więcej