Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Handel towarami

Dokonuj z LCG transakcji w szeroki zakres metali, energii i towarów rolniczych. Inwestuj w kilka najaktywniejszych rynków globalnych popularnych towarów giełdowych, w tym złota, srebra, ropy w USA (WTI), ropy Brent, kawy i cukru.

Najpopularniejsze towary i surowce

Towary i surowce - spready i opłaty

Czym są towary?

Handel towarami jest jedną z najstarszych form handlu na świecie, istniejącą przed walutą, obligacjami i udziałami.

Powszechnie dostępne towary dzielą się na cztery grupy: energia (w tym ropa naftowa), metale (takie jak złoto, srebro i miedź), rolnictwo (w tym kawa, pszenica, cukier i kakao) oraz zwierzęta gospodarskie i mięso (w tym bydło).

Handel towarami jest idealny dla tych, którzy wolą analizować podaż i popyt na całym świecie oraz ich wpływ na ceny towarów w odpowiedzi na wydarzenia gospodarcze i polityczne.

Jedna z najstarszych form handlu
Jedna z najstarszych form handlu
Istotne dla gospodarki światowej
Istotne dla gospodarki światowej
Silny wpływ wydarzeń globalnych
Silny wpływ wydarzeń globalnych
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych

Dlaczego warto wybrać handel towarami z udziałem LCG

Inwestuj w różne towary giełdowe z jednego konta

Handluj różnymi rynkami towarowymi, w tym metalami, energią i rolnictwem, na jednym koncie.

Wykorzystuj niektóre z najbardziej zmiennych rynków

Rynki towarowe są jednymi z najbardziej dynamicznych rynków dostępnych dla traderów. W szczególności bardzo aktywne są rynki rolne.

Wykorzystuj dźwignię w transakcjach

Do transakcji z dźwignią nie potrzeba aż tak dużo kapitału. Daje to inwestorom w towary giełdowe możliwość zwiększenia rozmiaru pozycji, a co za tym idzie — zwiększania potencjalnych zysków i strat.

Zaawansowana platforma inwestycyjna LCG

Handluj popularnymi rodzajami towarów gdziekolwiek jesteś i na dowolnym urządzeniu, za pomocą naszej profesjonalnej internetowej platformy handlowej.

Dodatkowe korzyści wynikające z handlu towarami z LCG

Gwarantowane stop-loss
Gwarantowane stop-loss

Z gwarantowanym zleceniem Stop-Loss możesz zabezpieczyć swoje transakcje towarowe przed znacznymi wahaniami na rynku.

Zaawansowane zlecenia
Zaawansowane zlecenia

Zaawansowane zlecenia umożliwiają mnożenie celów zysku lub automatyczne przesunięcie zlecenia stop-loss do progu rentowności.

Częściowe zamknięcie pozycji
Częściowe zamknięcie pozycji

Zamknij procentową część swojej pozycji towarów, aby zagwarantować wynik, pozostawiając jednocześnie otwartą pozostałą część, aby doświadczyć wahań na rynku.

Nie musisz posiadać towarów
Nie musisz posiadać towarów

Unikaj trudności związanych z fizyczną dostawą towarów poprzez handel na rynku spotowym i na rynku kontraktów typu futures.

Doskonałe doświadczenie handlowe na wszystkich urządzeniach

Analiza i edukacja

Nasz zespół ekspertów opracował dogłębną analizę i materiały edukacyjne dla handlowców na wszystkich poziomach. Od początkujących, którzy chcą poznać podstawy, np. co to są towary, do doświadczonego tradera, który chce omówić wyniki głównych rynków towarowych — nasi analitycy już się tym zajęli. Nasz zespół jest gospodarzem cotygodniowych prognoz ekonomicznych, w których omawiane są najnowsze trendy na rynku towarowym.

Czy to przełomowe wiadomości, które mogą mieć wpływ na rynki, na których prowadzisz handel, analizy techniczne, nadchodzące wskaźniki ekonomiczne lub ogólne dyskusje na temat rynku, nasz zespół analityków zapozna Cię z wnikliwym komentarzem i opiniami na temat wszystkiego, co dzieje się w świecie handlu towarami. Odwiedź nasz portal badawczy i analityczny, aby uzyskać codzienną dawkę komentarzy rynkowych lub zapisz się na nasz newsletter i zamów jego dostawę do swojej skrzynki e-mail.

Więcej