Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Obrót akcjami

Dokonuj transakcji kontraktami CFD dla ponad 4000 akcji globalnych w firmie z konkurencyjnymi cenami i doskonałą realizacją zleceń. Dokonuj spekulacji akcjami paru największych na świecie firm, w tym Amazon, Facebook i Google, a jednocześnie korzystaj z wypłat dywidend.

Wybrane notowania akcji

Akcje - spready i opłaty

Co to są akcje?

LCG ma rozległą ofertę akcji, dającą klientom dostęp do kilku tysięcy z nich, należących do kilku najważniejszych i najbardziej wpływowych na świecie korporacji, w tym Apple, Facebook, Amazon, BP plc i Google.

Szeroko śledzone są ceny akcji największych na świecie organizacji i przez 24 godziny na dobę relacjonowane są najświeższe wiadomości. Zainteresowanie ze strony klientów ogólnych zwiększa użycie akcji w nowoczesnych planach emerytalnych.

Szansa na inwestowanie w bardziej popularne firmy
Szansa na inwestowanie w bardziej popularne firmy
Akcje często uwzględniane w planach emerytalnych
Akcje często uwzględniane w planach emerytalnych
24-godzinna relacja cenowa
24-godzinna relacja cenowa
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych

Dlaczego warto wybrać handel akcjami z udziałem LCG

Dokonuj inwestycji w akcje międzynarodowe

Z jednego konta dokonuj transakcji w akcje najbardziej znanych firm na globalnych giełdach, w tym akcje amerykańskich spółek technologicznych, takich jak Apple i Facebook.

Korzyść z niskich spreadów

Konkurencyjne ceny i niskie spready pozwalają LCG wykorzystać więcej możliwości handlu udziałami.

Wykorzystuj dźwignię w transakcjach

Do transakcji z dźwignią nie potrzeba aż tak dużo kapitału. Daje to inwestorom w akcje możliwość zwiększenia rozmiaru pozycji, a co za tym idzie — zwiększania potencjalnych zysków i strat.

Zaawansowana platforma inwestycyjna LCG

Handluj udziałami i akcjami gdziekolwiek jesteś i na dowolnym urządzeniu, za pomocą naszej profesjonalnej internetowej platformy handlowej.

Dodatkowe korzyści wynikające z handlu udziałami z LCG

Gwarantowane stop-loss
Gwarantowane stop-loss

Z gwarantowanym zleceniem Stop-Loss możesz zabezpieczyć handel akcjami przed znacznymi wahaniami na rynku.

Zaawansowane zlecenia
Zaawansowane zlecenia

Zaawansowane zlecenia umożliwiają mnożenie celów zysku lub automatyczne przesunięcie zlecenia stop-loss do progu rentowności.

Częściowe zamknięcie pozycji
Częściowe zamknięcie pozycji

Zamknij procentową część swojej pozycji akcji, aby zagwarantować wynik, pozostawiając jednocześnie otwartą pozostałą część, aby doświadczyć wahań na rynku.

Brak konieczności posiadania własnych akcji
Brak konieczności posiadania własnych akcji

Wybierz pozycję względem tego, czy cena akcji wzrośnie lub spadnie bez konieczności posiadania własnych bazowych akcji firmy.

Doskonałe doświadczenie handlowe na wszystkich urządzeniach

Analiza i edukacja

Nasz zespół ekspertów opracował dogłębną analizę i materiały edukacyjne dla handlowców na wszystkich poziomach. Od początkujących, którzy chcą nauczyć się podstaw, np. jak kupować akcje i jak inwestować na rynku akcji, po doświadczonych traderów, którzy chcą omówić wyniki popularnych akcji — nasi analitycy już się tym zajęli. Nasz zespół jest gospodarzem cotygodniowych prognoz ekonomicznych, w których omawiane są najnowsze trendy na rynkach akcji, a uczestnicy mają możliwość zadawania pytań, od tego, jak inwestować w akcje i dzielić się technikami transakcyjnymi.

Czy to przełomowe wiadomości, które mogą mieć wpływ na rynki akcji, na których prowadzisz handel, analizy techniczne, nadchodzące wskaźniki ekonomiczne lub ogólne dyskusje na temat rynku, nasz zespół analityków zapozna Cię z wnikliwym komentarzem i opiniami na temat wszystkiego, co dzieje się w świecie handlu indeksami. Odwiedź nasz portal badawczy i analityczny, aby uzyskać codzienną dawkę komentarzy rynkowych lub zapisz się na nasz newsletter i zamów dostawę najnowszych informacji giełdowych do swojej skrzynki e-mail.

Więcej