Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Obrót obligacjami i stopami procentowymi

Dokonuj z LCG transakcji z udziałem kontraktów CFD na rynkach obligacji i stóp procentowych. Inwestuj na niektórych najbardziej wpływowych i najpłynniejszych rynkach obligacji o stałej kwocie dochodów i korzystaj z wymogów niskich marż dla BOBL, Schatz, Euribor, Bund, Gilt i US 10 Year.

Popularne obligacje I stopy procentowe

Obligacje i stopy procentowe - spready i opłaty

Czym są obligacje i stopy procentowe?

Rynki kontraktów typu futures obligacji i stóp procentowych mają prawdopodobnie największy wpływ na gospodarkę światową, czyniąc z nich, wraz z walutami, rynek z wyboru dla makro traderów. Zarówno rynek stóp procentowych, jak i rynek obligacji mają szeroki wpływ na wartość waluty oraz zdolność gospodarki do pozyskiwania funduszy. W LCG oprócz CFD na amerykańskich 10 i 30 letnich obligacjach skarbowych oferujemy również transakcje na niemieckich obligacjach, brytyjskich obligacjach skarbowych, kursach Euribor, kontraktach Short Sterling i Swiss Euroswiss.

Handel obligacjami oraz kontraktami typu futures na stopy procentowe jest idealny dla tych, którzy chcą w prosty sposób zwiększyć rentowność swojego portfela.

Wpływ na gospodarkę światową
Wpływ na gospodarkę światową
Preferowane przez makro traderów
Preferowane przez makro traderów
Znacząca wartość waluty wpływu
Znacząca wartość waluty wpływu
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych
Dostępny dla wszystkich podmiotów gospodarczych

Dlaczego warto wybrać handel obligacjami i ze stopami procentowymi z udziałem LCG

Szeroka gama dostępnych rynków

LCG oferuje szeroki wachlarz rynków obligacji i kontraktów terminowych na stopy procentowe, w tym Euro Bund, Euribor i Gilt Future z niskimi marżami.

Wykorzystaj wahania na rynku

Wykorzystaj obligacje do handlu z wykorzystaniem rynkowych stóp procentowych i oczekiwań inflacyjnych z pomocą wiarygodnego brokera z 20-letnim doświadczeniem.

Wykorzystuj dźwignię w transakcjach

Do transakcji z dźwignią nie potrzeba aż tak dużo kapitału. Daje to inwestorom w obligacje możliwość zwiększenia rozmiaru pozycji, a co za tym idzie — zwiększania potencjalnych zysków i strat.

Zaawansowana platforma inwestycyjna LCG

LCG Trader jest jedną z najlepszych platform obrotu obligacjami. Handluj obligacjami gdziekolwiek jesteś i na dowolnym urządzeniu za pomocą naszej profesjonalnej internetowej platformy handlowej.

Dodatkowe korzyści wynikające z handlu na rynku obligacji z LCG

Gwarantowane stop-loss
Gwarantowane stop-loss

Z gwarantowanym zleceniem Stop-Loss możesz zabezpieczyć handel obligacjami przed znacznymi wahaniami na rynku.

Zaawansowane zlecenia
Zaawansowane zlecenia

Zaawansowane zlecenia umożliwiają mnożenie celów zysku lub automatyczne przesunięcie zlecenia stop-loss do progu rentowności.

Częściowe zamknięcie pozycji
Częściowe zamknięcie pozycji

Zamknij procentową część swojej pozycji rynku obligacji, aby zagwarantować wynik, pozostawiając jednocześnie otwartą pozostałą część, aby doświadczyć wahań na rynku.

Nie musisz posiadać żadnych aktywów
Nie musisz posiadać żadnych aktywów

Zajmij pozycję – bez znaczenia, czy rynek obligacji wzrośnie czy spadnie bez konieczności posiadania własnych obligacji.

Doskonałe doświadczenie handlowe na wszystkich urządzeniach

Analiza i edukacja

Nasz zespół ekspertów opracował dogłębną analizę i materiały edukacyjne dla handlowców na wszystkich poziomach. Od początkujących, którzy chcą poznać podstawy, np. jak handlować obligacjami, po doświadczonych traderów, którzy chcą omówić strategie handlu obligacjami i ceny handlu obligacjami — nasi analitycy już się tym zajęli. Nasz zespół jest gospodarzem cotygodniowych prognoz ekonomicznych, w których omawiane są trendy na rynku obligacji.

Czy to przełomowe wiadomości, które mogą mieć wpływ na obligacje, na których prowadzisz handel, analizy techniczne, nadchodzące wskaźniki ekonomiczne lub ogólne dyskusje na temat rynku, nasz zespół analityków zapozna Cię z wnikliwym komentarzem i opiniami na temat wszystkiego, co dzieje się w świecie handlu obligacjami. Odwiedź nasz portal badawczy i analityczny, aby uzyskać codzienną dawkę komentarzy rynkowych lub zarejestruj się w naszym newsletterze i zamów dostawę najnowszych informacji o rynku obligacji do swojej skrzynki e-mail.

Więcej