Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Live cennik metali spot

Zobacz nasze spready i specyfikacje dla metali spot

Profesjonalne środowisko handlowe, na wszystkich Twoich urządzeniach

LCG Trader

Wielozadaniowa, potężna platforma z udoskonaloną technologią ceny. Handluj bezpośrednio z wykresu na smartfonie, tablecie i komputerze.

Wiecej

MT4

Handluj z jedynym w swojej klasie brokerem regulowanym przez FCA i notyfikowanym przez LSE. Dostępny na smartfonie, tablecie i komputerze.

Więcej

ANALIZA I EDUKACJA

Nasz zespół ekspertów opracował dogłębną analizę i materiały edukacyjne, od cotygodniowych prognoz gospodarczych po webinaria dotyczące umiejętności handlowych. Niezależnie od tego, czy jest to najświeższa wiadomość, która może mieć wpływ na rynki, którymi handlujesz, analizy techniczne, nadchodzące wskaźniki ekonomiczne czy ogólna dyskusja na rynku, nasz zespół analityków oferuje Ci wnikliwy komentarz i opinię na temat wszystkiego, co dzieje się w świecie handlu. Odwiedź nasz portal do badań i analiz dla dziennej dawki komentarza rynkowego lub zapisz się do naszego newsletter i dostawaj go prosto do swojej skrzynki.