Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Nagradzane platformy

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem szukającym najwyższej wydajności i elastyczności, czy inwestorem obracającym w biegu, u nas z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie platformę.

CFD trading is high risk and may not be suitable for everyone. Losses can exceed your deposits.

LCG Trader

Nasza platforma LCG Trader oferuje najlepsze warunki handlowe oraz najwyższej jakości pakiet do tworzenia wykresów.

Nasza innowacyjna platforma transakcyjna do obrotu wieloma aktywami LCG Trader oferuje bezpieczny i szybki obrót oraz najwyższej jakości pakiet do tworzenia wykresów. LCG Trader udostępnia szereg danych rynkowych, wykresy oraz wiadomości rynkowe, których możesz użyć w budowaniu strategii. LCG Trader jest dostępny na komputerze stacjonarnym, tablecie i telefonie - możesz więc obracać w biegu, gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Ustawiaj alerty cenowe
i powiadomienia
Zaawansowana
ochrona transakcji
Podwojenie lub
odwrócenie pozycji
Dealing za jednym kliknięciem
bezpośrednio z wykresów
70 topowych
wskaźników technicznych
Platforma do ustawienia
według własnych preferencji
CFD trading is high risk and may not be suitable for everyone. Losses can exceed your deposits.

Meta Trader 4

Nasi klienci mogą także wybrać popularną platformę FX - MetaTrader 4 (MT4). Jest ona dostępna w 39 językach i oferuje darmowe sygnały, zautomatyzowany obrót oraz zaawansowany pakiet do tworzenia wykresów z szerokim wachlarzem narzędzi transakcyjnych, wskaźników technicznych oraz obiektów graficznych. Platforma jest idealna dla inwestorów o każdym poziomie zaawansowania, a także obsługuje mobilne aplikacje.

Zautomatyzowany obrót poprzez
programy expert advisors
Narzędzia do stop lossów
Funkcjonalność prawego
przycisku myszki
Obrót za jednym kliknięciem
prosto z wykresów
Zaawansowane opcje
dotyczące wykresów
Ustawienie alertów
cenowych i powiadomień