Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Analiza I edukacja

Nasza różnorodna oferta zasobów edukacyjnych zapewnia szczegółową analizę, najnowsze wiadomości i najnowsze raporty rynkowe.

Kalendarz ekonomiczny
Dowiedz się Więcej w naszym Kalendarzu FX o wszystkich ważnych wydarzeniach gospodarczych, które pomogą Ci zaplanować swój obrót w nadchodzącym tygodniu.
Analiza techniczna
Korzystaj z wielu codziennych raportów i komentarzy handlowych od Trading Central - wiodącego dostawcy analiz technicznych.
Raporty rynkowe
Bądź na bieżąco ze szczegółową analizą rynkową, dzięki której poznasz najnowsze wiadomości makro i ze spółek, które mają wpływ na sytuację na rynkach finansowych.
Wideo analizy
Obejrzyj wszystkie najnowsze i pełne informacji filmy analityczne o akcjach, indeksach, walutach i towarach przygotowane przez nasz Zespół Analityczny.
Tutoriale o inwestowaniu
Obejrzyj serię filmów LCG dla początkujących i zaawansowanych inwestorów, które pomogą w stworzeniu strategii handlowej.
Słownik inwestora
Zapoznaj się ze wszystkimi terminami handlowymi, warunkami i żargonem prosto z rynku w naszym słowniczku od A-Z.
Webinary
Dołącz do naszych regularnie organizowanych webinarów i czerp z wiedzy naszych doświadczonych ekspertów w zaciszu swojego domu.
Poradniki dla traderów
Rozwiń swoją wiedzę w zakresie rynków finansowych i zostań lepszym traderem dzięki naszym kompleksowym poradnikom.