CFD’ler kompleks araçlardır ve kaldıraç sebebiyle hızla para kaybettirme riski çok yüksektir. Perakende yatırımcılarımızın %71’unun CFD ticareti yaparken para kaybettiğini unutmayınız. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve para kaybetme konusunda büyük riskler alıp alamayacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Anali̇z & eğİti̇m

Geniş eğitim ve yatırım kaynaklarımız size yüksek kalitede analizleri, en son haberleri ve ayrıntılı piyasa raporlarını sunacak

Ekonomik Takvim
Online FX Takvimimiz ile önemli ekonomik gelişmelerden haberdar olun ve hafta boyunca yapacağınız yatırımları planlayın.
Teknik Analiz
Teknik analizde dünya lideri Trading Central tarafından hazırlanan çok sayıdaki günlük rapordan ve yatırım önerilerinden yararlanın.
Piyasa Raporları
Finans piyasalarını etkileyen en son kurumsal ve makroekonomik haberlerin kolay anlaşılır ve bilgilendirici analizleri ile en son gelişmelerden haberdar olun.
Analiz Videoları
Araştırma ekibimiz tarafından hazırlanan ve hisse senetlerinin, endekslerin, forex ve emtiaların analiz edildiği güncel ve bilgilendirici videoları izleyin.
Yatırım Videoları
LCG tarafından hazırlanan ve temel kavramlardan yatırım stratejileri geliştirmeye kadar uzanan, yeni başlayan ve ileri düzey yatırımcılara yönelik videoları izleyin.
Sözlük
A'dan Z'ye tüm yatırım terimlerini ve jargonu açıkladığımız sözlükle yatırımcıların dilini öğrenin.
Webinarlar
Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz webinarlara katılarak sektörün en önemli uzmanlarından bilgiler edinin ve evinizin rahatlığından diğer yatırımcılarla sohbet edin.
Ticari işlem kılavuzları
Kapsamlı ticari işlem kılavuzumuzla finansal piyasalar hakkında bilginizi artırın ve daha iyi bir tacir olun.