CFD’ler kompleks araçlardır ve kaldıraç sebebiyle hızla para kaybettirme riski çok yüksektir. Perakende yatırımcılarımızın %71’unun CFD ticareti yaparken para kaybettiğini unutmayınız. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve para kaybetme konusunda büyük riskler alıp alamayacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Hisse senedi ticareti

4.000’in üzerinde küresel hisse senedi üzerinden rekabetçi fiyatlarla ve üst düzey emir gerçekleştirme imkanıyla CFD ticareti yapın. Dünyanın Amazon, Facebook ve Google gibi en büyük şirketlerinin bazılarında borsa oynarken, temettü ödemelerinden faydalanın.

Canlı hisse fiyat takibi

Hisse spreadlerine ve özelliklerine göz atın

Hisse nedir?

LCG müşterilere Apple, Facebook, Amazon, BP plc ve Google dahil dünyanın en önemli ve itibarlı kuruluşlarından bazılarının binlerce hissesine erişim imkanı sağlayan kapsamlı hisse senetleri sunmaktadır.

Dünyanın en büyük firmalarına ait hisse senedi fiyatı, günün 24 saati haberlerde verilerek kapsamlı bir şekilde takip edilmektedir. Modern emeklilik planlarındaki hisse senetlerinin kullanılması kamudan görülen ilgiyi artırmaktadır.

Büyük şirketlere yatırım yapma imkanı
Büyük şirketlere yatırım yapma imkanı
Emeklilik planlarına sıklıkla dahil edilmektedir
Emeklilik planlarına sıklıkla dahil edilmektedir
Fiyatlar hakkında günün her saati haber yayını
Fiyatlar hakkında günün her saati haber yayını
Tüm tacirlerin erişimine açık
Tüm tacirlerin erişimine açık

Hisse senedi ticaretinde neden LCG’yi tercih etmelisiniz?

Uluslararası hisse senetleri ticareti yapın

Küresel menkul kıymetler borsasının en çok bilinen şirketleriyle sadece tek bir hesap üzerinden ticaret yapın.

Düşük makaslardan faydalanma

LCG’nin rekabetçi fiyatlandırması ve düşük makasları sayesinde daha çok borsa işlemi fırsatından faydalanabilirsiniz.

Kaldıraçla ticari işlem

Kaldıraçla ticari işlem, işlem yapmak için çok fazla sermayeye ihtiyaç olmadığı anlamına gelmektedir. Bu da hisse senedi tacirlerine pozisyon boyutunu artırarak olası kazanç ve zarar potansiyelini büyütme olanağı tanır.

Gelişmiş LCG Trader platformu

İstediğiniz yerde ve tüm cihazlarda profesyonel online ticaret platformumuzu kullanarak menkul kıymetler ticareti yapabilirsiniz.

LCG ile hisse senedi ticareti yapmanın sağladığı diğer avantajlar

Zararı durdurma garantisi
Zararı durdurma garantisi

Zararı durdurma garantisi emriyle hisse senedi ticaretinizi, piyasadaki büyük dalgalanmalara karşı koruyabilirsiniz.

Gelişmiş emirler
Gelişmiş emirler

Gelişmiş emirler sayesinde birden fazla kar hedefi belirleyebilir veya zararı durdur tercihini sıfır kar noktasına otomatik olarak taşıyabilirsiniz.

Kısmi pozisyon kapatma
Kısmi pozisyon kapatma

Hisse senedi pozisyonunuzun belirli bir yüzdesini kapatarak sonucu garanti altına alabilir ve kalan kısmı piyasa dalgalanmalarına tabi kalacak şekilde açık bırakabilirsiniz.

Hisse sahibi olmanıza gerek yok
Hisse sahibi olmanıza gerek yok

Herhangi bir bağlı şirket hissesine sahip olmaya gerek kalmadan hisse fiyatının yükseleceği veya düşeceği yönünde bir pozisyon alabilirsiniz.

Tüm cihazlarınızda üst düzey ticareti deneyimleyebilirsiniz.

Analiz ve Eğitim

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, her seviyeden tacirler için derinlemesine analizler ve eğitim materyalleri geliştirmektedir. Analiz uzmanlarımız; nasıl hisse senedi satın alındığı ve hisse senedi piyasasına nasıl yatırım yapıldığı gibi temel bilgileri öğrenmek isteyen yeni başlayanlardan popüler hisse senetleri hakkında görüş alışverişinde bulunmak isteyen tecrübeli tacirlere kadar herkese yardımcı olmaktadır. Ekibimiz en yeni hisse senedi piyasa trendlerinin değerlendirildiği haftalık ekonomi yorumlarını derlemektedir. Bu sayede nasıl hisse senedi yatırımı yapacağınıza ve hisse senedi alışveriş tekniklerine dair soru sorma fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Analiz uzmanlarından oluşan ekibimiz; ticaret yaptığınız piyasayı etkileyebilecek son dakika haberleri, teknik analizler, yaklaşan ekonomik göstergeler veya piyasaya dair genel görüşlerle ilgili olarak menkul kıymetler ticareti dünyasındaki tüm gelişmeler hakkında ayrıntılı yorumları ve fikirleri paylaşmaktadır. Günlük piyasa yorumları için araştırma ve analiz portalımızı ziyaret edebilir veya bültenimize abone olarak en yeni hisse senedi ticareti haberleri hakkında e-posta almayı tercih edebilirsiniz.

Ayrintilar