CFD’ler kompleks araçlardır ve kaldıraç sebebiyle hızla para kaybettirme riski çok yüksektir. Perakende yatırımcılarımızın %71’unun CFD ticareti yaparken para kaybettiğini unutmayınız. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve para kaybetme konusunda büyük riskler alıp alamayacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Ödüllü platformlar

İster profesyonel bir yatırım ortamının performansına ve esnekliğine ihtiyaç duyan, isterseniz de hareket halindeyken piyasalara erişebilmek isteyen bir yatırımcı olun, size uygun bir platformumuz var.

CFD trading is high risk and may not be suitable for everyone. Losses can exceed your deposits.

LCG Trader

LCG Trader platformumuz hızlı, güvenilir bir yatırım deneyimi ve birinci sınıf bir grafik paketi sunuyor.

Yenilikçi çoklu varlık yatırım platformumuz LCG Trader hızlı ve güvenilir bir yatırım deneyimi ve birinci sınıf bir grafik paketi sunmaktadır. LCG Trader oldukça kapsamlı piyasa verilerini, grafikleri, haberler ve stratejilerinizi oluşturmanıza yardımcı olacak analizleri barındırır. Masaüstü, tablet ve cep telefonlarında kullanılabilen bu platformla hareket halindeyken bile ne zaman ve nerede isterseniz isteyin yatırım yapabilirsiniz.

Fiyat uyarıları
& bildirimleri ayarlayın
Gelişmiş yatırım
koruması
Pozisyonları ikiye katlayın
veya tersine çevirin
Doğrudan grafik üzerinden
tek tıklama ile işlem yapma
En önemli 70 teknik
gösterge
Tam olarak kişiselleştirilebilir
platform
CFD trading is high risk and may not be suitable for everyone. Losses can exceed your deposits.

Meta Trader 4

Müşterilerimiz ayrıca popüler FX yatırım platformu MetaTrader 4 (MT4) ile de yatırım yapabilirler. Platform 39 farklı dilde sunulmaktadır ve ücretsiz sinyallerine, otomatik yatırım özelliğine ve birçok yatırım aracı, teknik gösterge ve grafik nesnesi içeren gelişmiş bir grafik paketine sahiptir. Platform ayrıca tüm yetenek seviyelerindeki yatırımcılara birçok fırsat sunmakta ve mobil yatırım uygulamalarını kullanıma sunmaktadır.

Uzman danışmanlarla
otomatik yatırım
Zararı durdurma araçları
Sağ tık
özelliği
Grafikten tek
tıklama ile yatırım
Gelişmiş grafik
özellikleri
Fiyat uyarıları
& bildirimleri ayarlayın