CFD’ler kompleks araçlardır ve kaldıraç sebebiyle hızla para kaybettirme riski çok yüksektir. Perakende yatırımcılarımızın %71’unun CFD ticareti yaparken para kaybettiğini unutmayınız. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve para kaybetme konusunda büyük riskler alıp alamayacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

LCG

Yatırım sektöründeki 20 yıldan fazla deneyimi ile LCG (LCG) online yatırım hizmetleri alanındaki lider hizmet sağlayıcılardan birisidir. Kendimizi rekabetçi fiyatlar, gelişmiş teknoloji ve tüm yatırımcı türleri için profesyonel hizmet sunmaya adamış durumdayız.

Sürekli başarımızın birbirinden bağımsız dört temel bileşenden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Neden LCG?
LCG müşterilerine değerli ürünler ve sürekli güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmasıyla ün kazanmış ve faaliyetlerini bu prensipler üzerinde şekillendirmiştir. Bu da, müşterilerimizin en iyi hizmetlerden yararlanmasını sağlarken piyasadaki en değerli hizmetleri sunduğumuz anlamına geliyor.
Yatırımcı ilişkileri
LCG kendisini kapsamlı finansal yatırım platformları, birinci sınıf müşteri hizmetleri ve ortaklarımıza marka güvenilirliğini korurken yüksek kar elde edebilmelerini sağlamak konularında uzmanlaşmış ve hizmet sunucusu olarak konumlandırmıştır.
Medya Merkezi
En son haberleri, makaleleri veya basın bültenlerini okuyun veya geçmiş yıllarda yayınlanan yazıların bulunduğu arşivimizi inceleyin.
Ödülleri
Ödüllerimiz her şeyi anlatıyor. Yenilikçiliğimiz, teknolojimiz ve hizmetlerimiz için sayısız ödül kazandık. LCG dünya çapında en büyük spread bahsi ve CFD hizmet sunucularından birisi olarak kabul edilmektedir.
Bize ulaşın
LCG yüksek kalitedeki müşteri hizmetleri ile ünlenmiştir; sadece müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı dinlemekle kalmıyor, onlardan aldığımız geri beslemeyi değerlendiriyoruz. Bizimle telefon, eposta veya canlı yardım yöntemleri ile iletişime geçebilirsiniz, profesyonel destek ekibimiz size her zaman yardımcı olmaya hazır.