Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Grupa LCG

Z ponad 20 latami doświadczenia na rynku, LCG (LCG) to wiodący dostawca usług transakcyjnych. Oferujemy konkurencyjne ceny, zaawansowaną technologię oraz profesjonalną obsługę wszystkich typów inwestorów.

Wierzymy, że nasz nieustanny sukces opiera się na kilku współzależnych, kluczowych elementach.

Dlaczego LCG
LCG zbudował swoją firmę i reputację dzięki dostarczaniu produktów o najwyższej jakości i oferowaniu klientom niezawodnej i solidnej obsługi. To z kolei oznacza, że ​​możemy oferować wiodącą na rynku wartość, dostarczając jednocześnie dedykowane zasoby w celu zapewnienia naszym klientom najlepszej obsługi.
Relacje Inwestorskie
LCG utrzymuje pozycję wyspecjalizowanego dostawcy kompleksowych platform do obrotu finansowego, najwyższej klasy obsługi klienta. Dodatkowo, firma zwiększa wiarygodność marki swoich partnerów i ułatwia im generowanie znacznych przychodów.
Centrum Mediowe
Przeczytaj najnowsze wiadomości, artykuły i komunikaty prasowe lub przejdź do naszego archiwum artykułów z lat poprzednich.
Nagrody
Niech nasze nagrody robi rozmowę. Zdobywaliśmy liczne nagrody za innowacje, technologię i usługi. LCG jest jednym z największych dostawców spread betting i CFD na całym świecie.
Kontakt
LCG zdobył renomę dzięki wysokiej jakości obsłudze klienta; nie tylko słuchamy naszych klientów i partnerów biznesowych, ale także dokonujemy zmian w oparciu o ich opinie. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub czatu na żywo, nasz profesjonalny zespół obsługi klienta jest zawsze gotów, aby Ci pomóc.