Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Oferowane rynki

Handluj ponad 7.000 produktami z 9 klas aktywów, w tym Walutami, Metalami Spot, Indeksami, Towarami, Akcjami, Obligacjami i Stopami Procentowymi oraz Opcjami Waniliowymi, ETFy oraz Kryptowaluty

Forex
Obracaj CFD na ponad 60 par walutowych z konkurencyjnymi spreadami dla popularnych par FX, takich jak EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY.
Metale Spot
Obrót metalami szlachetnymi jest popularną formą handlu. Zdywersyfikuj swój portfel, zajmując krótką lub długą pozycję w Złocie lub Srebrze Spot.
Indeksy
LCG oferuje szeroki wachlarz popularnych indeksów akcyjnych. Korzystaj z wąskich spreadów dla największych indeksów, takich jak UK 100, Wall Street, Germany 40 i Japan 225.
Towary
Obracaj najpopularniejszymi towarami, w tym metalami takimi jak złoto i srebro, surowcami energetycznymi obejmującymi ropę US Crude i Brent oraz towarami typu soft, w tym kawą i cukrem.
Akcje
Zajmij pozycję w ponad 3.500 akcji w UK, USA i Europie. Obracaj z niskimi depozytami zabezpieczającymi akcjami takich spółek jak Barclays, BP, Apple i Facebook.
Obligacje i Stopy Procentowe
Zajmij pozycję w obligacjach i stopach procentowych. Obracaj z niskimi depozytami zabezpieczającymi i atrakcyjnymi spreadami na takich rynkach jak Euribor, Bund i Gilt.
Opcje Waniliowe
Obracaj opcjami waniliowymi na takich rynkach jak UK 100, Germany 40, EURUSD, GBPUSD, USDJPY oraz na giełdach w UK, UE i USA. Opcji możesz użyć w niemal każdych warunkach handlowych - przy spadkach, wzrostach a nawet w trakcie trendu bocznego.
Exchange Traded Funds (ETFs)
Zdywersyfikuj swój portfel dzięki Exchange Traded Funds (ETFs), CFD i spread bettingowi. Kupuj i sprzedawaj z łatwością ponad 500 ETF-ów z niskim wymaganym depozytem oraz konkurencyjnymi spreadami.

Konkurencyjne ceny

Wąskie spready
Niski wymagany depozyt zabezpieczający
Niska prowizja dla transakcji CFD na akcje
Odbieraj comiesięczne rabaty gotówkowe*