CFD’ler kompleks araçlardır ve kaldıraç sebebiyle hızla para kaybettirme riski çok yüksektir. Perakende yatırımcılarımızın %71’unun CFD ticareti yaparken para kaybettiğini unutmayınız. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve para kaybetme konusunda büyük riskler alıp alamayacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Tahviller ve faiz oranlari ticareti

LCG ile tahvil ve faiz oranı piyasalarında CFD ticareti yapın. En etkili ve likit sabit gelir piyasalarından bazılarına yatırım yapın ve BOBL, Schatz, Euribor, Bund, Gilt ve US 10 Year’da düşük marj gerekliliklerinden yararlanın.

Canlı bono ve faiz oranı fiyat takibi

Bono ve faiz oranı spreadlerine ve özelliklerine göz atın

Tahvil ve faiz oranları nedir?

Tahvil ve faiz oranları vadeli piyasaları küresel ekonomi açısından muhtemelen en etkili piyasalardır. Dolayısıyla dövizlerle birlikte makro tacirler tarafından tercih edilen piyasa haline gelmektedirler. Faiz oranı ve tahvil piyasaları, dövizlerin yanı sıra ekonominin fon oluşturabilmesinde de geniş ve kapsamlı etkiye sahiptir. LCG’de 10 ve 30 yıllık hazine tahviline ek olarak Alman tahvilleri, BK senetleri, Euribor oranları, Kısa Sterlin ve Swiss Euroswiss sözleşmeleri üzerinden ticaret imkanı sunulmaktadır.

Tahvil piyasası ve faiz oranı vadeli ticareti, portföy kazancını kolay yoldan artırmak isteyenler için idealdir.

Küresel ekonomi üzerinde etkiye sahip
Küresel ekonomi üzerinde etkiye sahip
Makro tacirler tarafından tercih edilen
Makro tacirler tarafından tercih edilen
Döviz değerini önemli ölçüde etkileyen
Döviz değerini önemli ölçüde etkileyen
Tüm tacirlerin erişimine açık
Tüm tacirlerin erişimine açık

Tahvil ve faiz oranı ticaretinde neden LCG’yi tercih etmelisiniz?

Halihazırda bulunan birden fazla piyasa

LCG’de Euro tahvil, Euribor ve düşük marj gerekliliklerine sahip Senet Vadesi gibi ticareti yapılabilecek çok çeşitli tahvil ve faiz oranı vadeli piyasaları bulunmaktadır.

Piyasa dalgalanmalarından yararlanma

Piyasa faiz oranları ticareti yapmak ve enflasyon beklentileri için 20 yıllık tecrübeye sahip güvenilir bir broker ile tahvilleri kullanabilirsiniz.

Kaldıraçla ticari işlem

Kaldıraçla ticari işlem, işlem yapmak için çok fazla sermayeye ihtiyaç olmadığı anlamına gelmektedir. Bu da tahvil tacirlerine pozisyon boyutunu artırarak olası kazanç ve zarar potansiyelini büyütme olanağı tanır.

Gelişmiş LCG Trader platformu

LCG Trader, en iyi tahvil ticareti platformlarından biridir. İstediğiniz yerde ve tüm cihazlarda profesyonel online ticaret platformumuzu kullanarak tahvil piyasasında ticaret yapabilirsiniz.

LCG ile tahvil piyasası ticareti yapmanın sağladığı diğer avantajlar

Zararı durdurma garantisi
Zararı durdurma garantisi

Zararı durdurma garantisi emriyle tahvil ticaretinizi, piyasadaki büyük dalgalanmalara karşı koruyabilirsiniz.

Gelişmiş emirler
Gelişmiş emirler

Gelişmiş emirler sayesinde birden fazla kar hedefi belirleyebilir veya zararı durdur tercihini sıfır kar noktasına otomatik olarak taşıyabilirsiniz.

Kısmi pozisyon kapatma
Kısmi pozisyon kapatma

Tahvil piyasası pozisyonunuzun belirli bir yüzdesini kapatarak sonucu garanti altına alabilir ve kalan kısmı piyasa dalgalanmalarına tabi kalacak şekilde açık bırakabilirsiniz.

Varlık sahibi olmanıza gerek yok
Varlık sahibi olmanıza gerek yok

Herhangi bir tahvile sahip olmaya gerek kalmadan tahvilin yükseleceği veya düşeceği yönünde bir pozisyon alabilirsiniz.

Tüm cihazlarınızda üst düzey ticareti deneyimleyebilirsiniz.

Analiz ve Eğitim

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, her seviyeden tacirler için derinlemesine analizler ve eğitim materyalleri geliştirmektedir. Analiz uzmanlarımız; tahvil ticaretinin nasıl yapıldığı gibi temel bilgileri öğrenmek isteyen yeni başlayanlardan tahvil ticareti stratejileri ve tahvil ticareti fiyatları hakkında görüş alışverişinde bulunmak isteyen tecrübeli tacirlere kadar herkese yardımcı olmaktadır. Ekibimiz, en yeni tahvil piyasası trendlerinin değerlendirildiği haftalık ekonomi yorumlarını derlemektedir.

Analiz uzmanlarından oluşan ekibimiz; yaptığınız tahvil ticaretini etkileyebilecek son dakika haberleri, teknik analizler, yaklaşan ekonomik göstergeler veya piyasaya dair genel görüşlerle ilgili olarak tahvil ticareti dünyasındaki tüm gelişmeler hakkında ayrıntılı yorumları ve fikirleri paylaşmaktadır. Günlük piyasa yorumları için araştırma ve analiz portalımızı ziyaret edebilir veya bültenimize abone olarak en yeni tahvil ticareti piyasası ve faiz oranları haberleri hakkında e-posta almayı tercih edebilirsiniz.

Ayrintilar