Handel CFD jest złożoną kwestią i wiąże się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty kapitału z powodu dźwigni finansowej. Należy pamiętać, że 71% naszych kont inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu CFD. Należy zastanowić się, czy zrozumiałe jest działanie CFD i czy można sobie pozwolić na ponoszenie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Usługi premium

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG INWESTYCYJNYCH

W firmie LCG zobowiązaliśmy się do oferowania naszym klientom najwyższej jakości usług inwestycyjnych. Z tego też względu dla naszych klientów VIP opracowaliśmy pierwszorzędne usługi w wersji premium. Otrzymają oni specjalnie przygotowane usługi zarządzania kontem, dostęp do analiz na światowym poziomie i zaproszenia na wydarzenia wyłącznie dla nich. Uzyskanie korzyści z usługi premium firmy LCG uzależnione jest od dokonania wpłaty w wysokości co najmniej 25 000 GBP.

SPECJALNIE PRZYGOTOWANA USŁUGA ZARZĄDZANIA KONTEM

SPECJALNIE PRZYGOTOWANA USŁUGA ZARZĄDZANIA KONTEM

Przez 24 godziny na dobę i 5 dni w tygodniu osobisty menedżer ds. kont będzie codziennie przekazywał aktualizacje na temat rynku i pomagał w bieżącej obsłudze konta.

ZAPROSZENIA NA WYDARZENIA WYŁĄCZNIE DLA CZŁONKÓW VIP

ZAPROSZENIA NA WYDARZENIA WYŁĄCZNIE DLA CZŁONKÓW VIP

W firmie LCG organizujemy szereg webinariów, seminariów wewnętrznych i gali wyłącznie dla użytkowników VIP, podczas których mają oni szansę poznania zespołu LCG i kluczowych sponsorów, w tym globalnego ambasadora marki Stana Wawrinki.

SPREADY BEZ PROWIZJI ORAZ NISKIE PROWIZJE

SPREADY BEZ PROWIZJI ORAZ NISKIE PROWIZJE

Platforma ECN firmy LCG umożliwia klientom czerpanie korzyści z wiodących w branży prowizji na niezwykle niskim poziomie 7,5 USD na transakcję wartości 1 miliona, dostępu do niezwykłej płynności i naszej zastrzeżonej platformy inwestycyjnej popartej drabiną cenową/głębi oraz dobrymi opiniami klientów.

NIŻSZE KOSZTY INWESTOWANIA

NIŻSZE KOSZTY INWESTOWANIA

W ramach naszej usługi premium klienci VIP mają niższe koszty inwestowania, co zwiększa elastyczność.

ANALIZA WYŁĄCZNIE NA UŻYTEK CZŁONKÓW VIP

Klienci VIP uzyskują korzyści z dostępu do wyłącznych analiz firmy zewnętrznej. W naszym przypadku jest to niezależna firma zajmująca się badaniami TSE, zdobywczyni wielu nagród.