Kripto para birimi ticareti

LCG ile dünyanın en popüler kripto para birimleri üzerinden CFD ticaretini yapın. Piyasadaki lider işlem olanaklarını deneyimleyin ve Bitcoin ve Ethereum'daki en düşük komisyonlardan yararlanın.

Canlı kripto para birimi fiyat raporu

Kripto para birimi komisyonlarımıza ve özelliklerimize göz atın

Kripto para birimi nedir?

Kripto para birimleri, doğası gereği merkezi olmayan dijital veya sanal para birimleridir. Yani bir banka veya hükümet tarafından desteklenmez veya basılmazlar. Onun yerine, tüm kripto para birimi işlemleri, tüm ağın onayı olmadan değiştirilemeyecek kalıcı bir defter olan blok zincirde saklanır. Teorik olarak bu, kripto para birimlerinin dışarıdan gelebilecek müdahaleye veya manipülasyona karşı korunaklı olmasını sağlamaktadır. Bu da yatırımcıları en çok cezbeden özelliklerinden biridir. LCG sayesinde müşteriler, dolar, euro, İsviçre frangı, pound ve yen gibi resmi para birimleriyle eşleştirilmiş olan Bitcoin ve Ethereum gibi en popüler kripto para birimleri üzerinden CFD ticareti yapabilirler.

Merkez bankaları tarafından basılmaz
Merkez bankaları tarafından basılmaz
Teorik olarak manipülasyona karşı korunaklıdır
Teorik olarak manipülasyona karşı korunaklıdır
Dalgalanma sayesinde düzenli ticaret fırsatları sunar
Dalgalanma sayesinde düzenli ticaret fırsatları sunar
Tüm tacirlerin erişimine açıktır
Tüm tacirlerin erişimine açıktır

Kripto para birimi ticaretinde neden LCG’yi tercih etmelisiniz?

BTC ve ETH ticareti yapın

LCG müşterileri, Bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere en popüler kripto para birimleriyle yükselmeye veya düşmeye dair yatırım yapabilir.

En hareketli piyasalardan bazılarından fayda sağlayabilirsiniz

Kripto para birimi piyasası haberlerden ve duyurulardan önemli ölçüde etkilenebilir. Bu durum onları çok hareketli bir hale getirerek çok sayıda ticaret fırsatı yaratır.

Kaldıraç kullanarak ticaret yapın

Kaldıraç kullanmak, ticaret için daha az sermaye gerekmesi demektir. Bu da kripto para birimi tacirlerine pozisyon boyutunu artırarak olası kazanç ve zarar potansiyelini büyütme olanağı tanır.

Gelişmiş LCG Trader platformu

İstediğiniz yerde ve tüm cihazlarda profesyonel online ticaret platformumuzu kullanarak kripto para birimi ticareti yapabilirsiniz.

LCG ile kripto para birimi ticareti yapmanın sağladığı diğer avantajlar

Portföyünüze çeşitlilik katar
Portföyünüze çeşitlilik katar

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri, yatırım portföyünüze çeşitlilik katmanıza ve genel riski yönetmenize yardımcı olmanın iyi birer yoldur.

Gelişmiş emirler
Gelişmiş emirler

Gelişmiş emirler sayesinde birden fazla kâr hedefi belirleyebilir veya zararı durdur tercihini sıfır kâr noktasına otomatik olarak taşıyabilirsiniz.

Kısmi pozisyon kapatma
Kısmi pozisyon kapatma

Kripto para birimi pozisyonunuzun belirli bir yüzdesini kapatarak sonucu garanti altına alabilir ve kalan kısmı piyasa dalgalanmalarına tabi kalacak şekilde açık bırakabilirsiniz.

Daha fazla ticaret seçeneği
Daha fazla ticaret seçeneği

USD, EUR, CHF, GBP ve JPY dahil olmak üzere majör itibari para birimleriyle eşleştirilmiş olan BTC ve ETH alın veya satın.

Tüm cihazlarınızda üst düzey ticareti deneyimleyebilirsiniz.

Analiz ve eğitim

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, her seviyeden tacirler için derinlemesine analizler ve eğitim materyalleri geliştirmektedir. Analiz uzmanlarımız; kripto para birimi ticaretinin nasıl yapıldığı gibi temel bilgileri öğrenmek isteyen yeni başlayanlardan kripto para birimi ticareti stratejileri ve kripto para birimi ticareti sistemleri hakkında görüş alışverişinde bulunmak isteyen tecrübeli tacirlere kadar herkese yardımcı olmaktadır. Ekibimiz, kripto para birimi piyasasındaki en yeni trendlerin değerlendirildiği haftalık ekonomi yorumlarını derlemektedir.

Analiz uzmanlarından oluşan ekibimiz; ticaret yaptığınız piyasayı etkileyebilecek son dakika haberleri, teknik analizler, yaklaşan ekonomik göstergeler veya piyasaya dair genel görüşlerle ilgili olarak kripto para birimi ticareti dünyasındaki tüm gelişmeler hakkında ayrıntılı yorumları ve fikirleri paylaşmaktadır. Günlük piyasa yorumları için araştırma ve analiz portalımızı ziyaret edebilir veya bültenimize abone olarak e-posta almayı tercih edebilirsiniz.

Ayrintilar