ZOSTAŃ PARTNEREM RENOMOWANEGO DOMU MAKLERSKIEGO LCG

Poznaj różne typy partnerstwa i korzyści ze współpracy z jednym z wiodących
na świecie dostawców usług handlowych

Współpraca marketingowa
Nasza struktura nagród jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Zaprojektowaliśmy specjalny dział, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do promowania LCG, w tym szeroki wachlarz materiałów marketingowych obejmujących bannery, logo o wysokiej rozdzielczości, a także wzory emaili.
Partnerzy
Nasz program Broker Wprowadzający oferuje Ci bezkonkurencyjne rabaty oraz maksymalizację potencjału wzrostu. Zostanie Brokerem Wprowadzającym jest szybkie i łatwe oraz nie wymaga żadnej wcześniejszej inwestycji. Po prostu skontaktuj się z nami, jeśli chcesz omówić swoje potrzeby biznesowe oraz dowiedzieć się, jak możemy współpracować.
Usługi instytucjonalne
Partnerstwo z LCG to otrzymanie technologii, realizacji zleceń oraz wsparcia, które pomogą Ci w rozwoju na nowych rynkach.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PARTNEREM LCG

Program partnerski dostosowany do Twoich oczekiwań i celów

Elastyczny Plan Prowizyjny: CPA, Spread Revenue Share, Master Affiliate, Rabaty

Partnerstwo z globalną, autoryzowaną i regulowaną marką

Wiodąca na rynku technologia dotycząca partnerstwa, dzięki której możesz monitorować swoich klientów w czasie rzeczywistym

Odbieraj codzienne prowizje

Wydajne narzędzia marketingowe do zdobywania nowych klientów, edukacja i wsparcie w celu rozwijania Twojego biznesu

CO MOŻESZ ZAOFEROWAĆ SWOIM KLIENTOM

Obrót ponad 5.000 instrumentami w oparciu o najlepsze warunki handlowe. Obrót CFD na waluty, akcje, indeksy, towary, metale spot, obligacje i stopy procentowe, a także opcje waniliowe.

Otoczenie regulacyjne - autoryzacja i regulacja przez Financing Conduct Authority (FCA), spółka notowana na London Stock Exchange (LSE).

Najwyższej jakości obsługa klienta 24/5 - nasz doświadczony zespół oferuję pomoc w wielu językach i jest dostępny 24/ za pośrednictwem telefonu, emaila i czata na żywo. Nasz zespół przechodzi regularne treningi w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Dwie nagradzane platformy transakcyjne do wyboru - - LCG oferuje obrót na dwóch popularnych i pełnych funkcjonalności platformach transakcyjnych. Obracaj walutami na MT4 na komputerze stacjonarnym, telefonie lub tablecie lub wypróbuj naszą własną platformę LCG Trader.

 
 

ZOSTAŃ PARTNEREM LCG