Handel kryptowalutami

Dokonuj transakcji CFD dla najpopularniejszych na świecie kryptowalut z LCG. Skorzystaj z wiodącej na rynku realizacji oraz jednych z najniższych spreadów dla bitcoinów i ethereum.

Wyświetlanie cen kryptowalut w czasie rzeczywistym

Wyświetlaj spready i specyfikacje kryptowalut

Czym są kryptowaluty?

Kryptowaluty to waluty cyfrowe lub wirtualne, które są z natury zdecentralizowane, co oznacza, że nie są popierane lub wydawane przez banki centralne lub organy państwowe. Wszystkie transakcje z udziałem kryptowalut są przechowywane w łańcuchu bloków, czyli trwałej księdze, której nie można zmienić bez zgody całej sieci. Teoretycznie uodpornia to kryptowaluty na ingerencję lub manipulację z zewnątrz, co jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cech dla inwestorów. Z LCG klienci mogą obracać CFD z udziałem najpopularniejszych kryptowalut, w tym bitcoina i ethereum, sparowanych z walutami fiduracyjnymi np. dolarem, euro, frankiem szwajcarskim, funtem i jenem.

Niewydawane przez banki centralne
Niewydawane przez banki centralne
Teoretycznie odporne na manipulacje
Teoretycznie odporne na manipulacje
Regularne okazje do handlowania ze względu na zmienność
Regularne okazje do handlowania ze względu na zmienność
Dostępne dla wszystkich inwestorów
Dostępne dla wszystkich inwestorów

Dlaczego warto handlować kryptowalutami z LCG?

Obracaj BTC i ETH

Klienci LCG mogą zajmować długie lub krótkie pozycje dla najpopularniejszych kryptowalut, w tym bitcoinów i ethereum.

Czerp korzyści na najbardziej zmiennych rynkach

Na rynki kryptowalut znacząco mogą wpływać wiadomości i ogłoszenia, przez co rynki te charakteryzują się wysoką zmiennością i licznymi okazjami do handlu.

Wykorzystuj dźwignię w transakcjach

Do transakcji z dźwignią potrzeba mniej kapitału. Daje to inwestorom w kryptowaluty możliwość zwiększenia rozmiaru pozycji, a co za tym idzie — zwiększania potencjalnych zysków i strat.

Zaawansowana platforma inwestycyjna LCG

Ta profesjonalna platforma internetowa zapewnia możliwość handlowania kryptowalutami niezależnie od miejsca i urządzenia.

Dodatkowe korzyści z handlu kryptowalutami z LCG

Różnicuj portfolio
Różnicuj portfolio

Kryptowaluty, takie jak bitcoin i ethereum, stanowią dobry sposób dywersyfikacji portfolio inwestycyjnego i pomagają w zarządzaniu ogólnym ryzykiem.

Zaawansowane zlecenia
Zaawansowane zlecenia

Zaawansowane zlecenia umożliwiają mnożenie celów zysku lub automatyczne przesunięcie zlecenia stop-loss do progu rentowności.

Zamknięcie części pozycji
Zamknięcie części pozycji

Zamykaj część pozycji dla kryptowalut i zagwarantuj wynik przy jednoczesnym pozostawieniu części pozycji otwartej, aby skorzystać z wahań na rynku.

Więcej okazji do handlu
Więcej okazji do handlu

Kupuj lub sprzedawaj BTC i ETH sparowane z bardziej popularnymi walutami fiduracyjnymi, w tym USD, EUR, CHF, GBP i JPY.

Doskonała jakość handlu na wszystkich urządzeniach

Analiza i edukacja

Nasz zespół ekspertów opracował dogłębne analizy i materiały edukacyjne dla inwestorów na każdym poziomie. Są one dostępne dla wszystkich — od początkujących chcących poznać podstawy, np. czym są kryptowaluty, po zaawansowanych inwestorów zainteresowanych omawianiem strategii inwestowania w kryptowaluty oraz systemy obracania nimi. Co tydzień nasz zespół prezentuje opinie na temat najnowszych trendów rynkowych dotyczących kryptowalut.

Nasz zespół analityków przekazuje merytoryczne komentarze i poglądy na temat wszystkich aspektów związanych z obrotem kryptowalut na świecie. Nie tylko podaje najnowsze wiadomości mogące wpłynąć na rynki, na których dokonujesz transakcji, ale także analizy techniczne, nadchodzące wskaźniki gospodarcze i ogólne dyskusje na temat rynku. Odwiedzaj nasz portal badawczo-analityczny i codziennie zdobywaj porcję komentarzy na temat rynków. Możesz też zapisać się na nasz biuletyn przesyłany bezpośrednio na skrzynkę pocztową.

Więcej